रबिना वादीको डाक्टरद्वारा स्वास्थ्य जाँच, भयो सबै खुलासा (भिडियो)

काठमाडौँ । रबिना बादी युट्युबमा एक चर्चित नाम हो । विशेष गरि उनका श्रीमान श्यामलाल ओलीसंग को सम्बन्धले गर्दा उनको चर्चा एक्कासि भएको थियो । उनको श्रीमानसंग मिलन भइसकेको खबर पनि आइरहेको छ तर वास्तविकता के हो अझै अन्योल मै छ । उनले आफ्नै गित र म्युजिक भिडियो पनि सार्बजनिक गरिसकेकी छिन ।

तिनै रबिना बादीले आफ्नो छोराको उपचारको लागी निक्कै गम्भीर कदम उठाएकी छिन । उनको बाबुको मुटुको उपचार र अन्य गम्भीर रोगको उपचार गर्न लाखौ रुपैया लाग्ने भएपछी भारत गएर आफ्नो मृगौला नै बेचेर आएकी छिन । उनले भारतको देहरादुनको दुना अस्पतालमा किड्नी बेचेकी थिइन । एक हप्तासम्म त्यहि अस्पतालमा उपचार गराएर अहिले उनी नेपाल आइपुगेकी छिन ।

तर रबिनाले किड्नी बेचेकै हो त ? भनेर विभिन्न व्यक्तिहरुले शंका उपशंका गरेको बेला रबिना बादी डाक्टरसंगै मिडियामा आएर प्रष्ट पारेकी छिन । हेर्नुहोस पछिल्लो भिडियो :

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

error: Content is protected !!