मर्ने कसैलाई रहर हुदैन! ब्लड क्यान्सर पिडीत सहाराको यस्तो अपिल !

 

रामघुनी न.पा. ओडा न. ६,सुनसरीमा बस्ने श्री रेगराज बि. क. कि छोरी बर्ष ४ कि सहारा बि.क. बिगत केही समय यता ब्लड क्यान्सर (Blood cancer) जस्तो खतरापूर्ण रोगले ग्रसित भएकी छिन ।परिवारले उनको उपचार गराउन चाहेको तर आर्थीक स्थिति कम्जोर रहेकाले सहयोगका लागि अपिल गरिरहेका छ्न । त्यसैले देश तथा बिदेश्मा बसोबास गर्नुहुने सम्पुर्ण नेपालिहरुलाइ सहयोगको हात अगाढी बढाइदिनु हुन यहि फेसबुक मार्फत नम्रताका साथ अनुरोध गर्दछौ ।

यहाहरुको सानो सहयोगले कसैको जीवन बच्न मद्दत पुग्दछ ।

साथै यहि सहयोगको शिलशिलामा यहि मिति २०७५-०७-१३ गते मङ्गलबारका दिन बराहक्षेत्र नगरपालिका ओडा न.५ कालाबन्जर स्थित स्थानिय युवाहरुको अगुवाइमा उनै सहारा बि.क का लागि केही रकम जम्मा गर्ने कार्यक्रम रहेको हुदा नजिकमा रहनुहुने जो कोहिले पनि आएर सहयोग गरिदिनुहुन आहवान गर्दछौ ।
देश तथा बिदेश बाट सहयोग वा थप जानकारिका लागि 9829396434 मा सम्पर्क गर्न सक्नु हुनेछ । धन्यवाद

सहयोगका लागि अपिल
सके पैसाले सहयोग गरिदिनुस नसके यो पोष्ट share भए नि गरिदिनुस है?
रामघुनी न.पा. ओडा न. ६,सुनसरीमा बस्ने श्री रेगराज बि. क. कि छोरी बर्ष ४ कि सहारा बि.क. बिगत केही समय यता ब्लड क्यान्सर (Blood cancer) जस्तो खतरापूर्ण रोगले ग्रसित भएकी छिन ।परिवारले उनको उपचार गराउन चाहेको तर आर्थीक स्थिति कम्जोर रहेकाले सहयोगका लागि अपिल गरिरहेका छ्न ।

त्यसैले देश तथा बिदेश्मा बसोबास गर्नुहुने सम्पुर्ण नेपालिहरुलाइ सहयोगको हात अगाढी बढाइदिनु हुन यहि फेसबुक मार्फत नम्रताका साथ अनुरोध गर्दछौ । यहाहरुको सानो सहयोगले कसैको जीवन बच्न मद्दत पुग्दछ ।
साथै यहि सहयोगको शिलशिलामा यहि मिति २०७५-०७-१३ गते मङ्गलबारका दिन बराहक्षेत्र नगरपालिका ओडा न.५ कालाबन्जर स्थित स्थानिय युवाहरुको अगुवाइमा उनै सहारा बि.क का लागि केही रकम जम्मा गर्ने कार्यक्रम रहेको हुदा नजिकमा रहनुहुने जो कोहिले पनि आएर सहयोग गरिदिनुहुन आहवान गर्दछौ ।
देश तथा बिदेश बाट सहयोग वा थप जानकारिका लागि 9829396434 मा सम्पर्क गर्न सक्नु हुनेछ ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

error: Content is protected !!