सवैभन्दा बढी कतारी रियाल

काठमाडौं, मंसिर १२-

नेपाल राष्ट्र बैंकले तोकेको विनिमय दर अनुसार मंगलवार कतारी रियालको खरिदर २८ रुपैंयाँ २६ पैसा र विक्रिदर २८ रुपैंयाँ ४३ पैसा रहेको छ । युएई दिरहमको खरिददर २८ रुपैंयाँ २ पैसा छ भनें विक्रि दर २८ रुपैंयाँ १८पैसा छ ।

यसैगरी साउदी रियालको खरिददर २७ रुपैंया ४४ पैसा छ भनें विक्रि दर २७ रुपैंयाँ ६० पैसा रहेको छ ।मलेसियन रिंगिटको खरिद दर २५ रुपैंयाँ १ पैसा छ भनें विक्रि दर २५ रुपैंयाँ १६ पैसा छ । कुनै समयमा ३०रुपैंया भन्दा माथि रहेको रिंगिट घटेर २३ मा आइपुगेको थियो । लामो समयपछि रिंगिटको भाउ २५ रुपैंयाँ पुग्नुधेरै नेपालीका लागि खुशीको सन्देश हो । तर पुनः रिंगिटको भाउ घट्न थालेको छ ।

कुवेती दिनारको खरिददर ३४१ रुपैंया २६ पैसा छ भनें विक्रि दर ३४३ रुपैंयाँ २५ पैसा छ । बहराइन दिनारकोखरिददर २७२ रुपैंयाँ ५० पैसा छ भनें विक्रि दर २७४ रुपैंयाँ ८ पैसा छ ।

नेपाल राष्ट्र बैंकले तोकेको दरमा वाणिज्य बैंकहरुले थोरै फेरवदल गरी मूल्य तोक्न पाउँछन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

error: Content is protected !!