विष्टको डिएनए मिलेन, बम दिदी-बहिनीलाई राहत !

कञ्चनपुर । गत साउन १० गते बलात्कारपछि निर्मम हत्या गरिएकी निर्मला पन्तको घटनामा संलग्न भनी भदौ ४ गते पक्राउ गरी ५ गते सार्वजनिक गरिएका दिलिप सिंह बिष्टलाई मंगलबार रिहा गरिएको छ ।

अभियुक्त भनिएका दिलिप सिंह बिष्टको डिएनए रिपोर्ट मेल नखाएपछि आज बिष्टलाई रिहाई गरिएको हो । बिष्टलाई सार्वजनिक गरेपछि स्थानीय आन्दोलित भएका थिए । आन्दोलनका क्रममा थप १ जनाको मृत्यु भएको थियो ।

आन्दोलनका क्रममा स्थानीयले आरोप लगाएका आँचल बम र अनिता बम लाई समेत आजै रिहाई गरिएको छ । आँचल बम र अनिता बम लाई प्रहरीले यस अघि नै पक्राउ गरी सोधपुछ गरिरहेको थियो । दिलिप बिष्टका दाजु खडक सिंह बिष्टलाई जमानी राखी रिहाई गरिएको र आँचलका बुवा दिपेन्द्र बहादुर बम आँचलको जमानत बसेका थिए भने अनिता लाई ३० हजार धरौटीमा रिहाई गरिएको छ ।

एसपी कुवेर कडायतले पक्राउ गरिएका हरुलाई २५ दिन भित्र अनुसन्धान गरिसक्नु पर्ने नियम भएको र दिलिप सिंह बिष्टको डिएनए रिपोर्ट नेगेटिभ आएकाले उनलाई पक्राउ गरिराख्नु पर्ने कारण नभएकाले रिहाई गरिएको बताए । बम दिदी बहिनीहरुमाथि अनुसन्धान अझै चलिरहने एसपी खडायतले बताए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

error: Content is protected !!